Home Security Camera

Ücretsiz güvenlik uygulamasıdır
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 18.23 MB
  • Version 3.10.6
  • Dil İngilizce
  • Firma Alfred Labs Inc.
Gerçek zamanlı canlı video izleme uygulaması olan Home Security Camera ile evinizi kontrol altında tutun!

En çok indirilen güvenlik kamerası uygulamalarından Home Security Camera, polisler de dâhil olmak üzere 6 milyon aile tarafından tercih ediliyor. Gerçek zamanlı canlı video izleme uygulaması olan Home Security Camera, Wi-Fi veya 3G-4G bağlantısı sayesinde nerede olursanız olun, telefonunuzdan veya uygulamayı yüklediğiniz diğer cihazlardan evinizi, iş yerinizi veya istediğiniz yeri kontrol edebileceğiniz bir video monitör sistemidir.

Bu uygulamayı indirmek oldukça kolay. Gmail ile cihazlarınızı eşleştirmeniz yeterli. Hiçbir kablolama, ağ yapılandırması veya IP ayarına gerek duyulmadan kolayca oluşturabileceğiniz bu uygulamanın hareket algılama ve anında bildirim özelliği de bulunuyor.

Kamera önünde gerçekleştirilen hareketler esnasında, güvenlik kamera uygulaması anında devreye girerek, size bu hareketlerin görüntüsünü bildirim olarak gönderecektir. Hareket hassasiyetini uygulama içerisindeki ayarlamalardan düzenleyebilir, bildirim ayarlarını da dilediğiniz şekilde oluşturabilirsiniz.

Home Security Camera uygulamasıyla, cihazın mikrofonu aracılığıyla kamera doğrudan kimi görürse, o kişiyle iletişim kurmanızı da sağlar. Bu işlevsellik sayesinde sesiniz karşı tarafa gönderilecektir. Bu özellikle evinize gelen misafirlerinizle konuşabildiğiniz gibi, evinize giren izinsiz misafirleri de caydırabilirsiniz.

Gece görüşü özelliğini kullanarak, cihazınızın karanlık bir yerde olsa dahi izleme yapmasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz görüntüleyici cihazdan uzaktan kamera üzerinde el fenerini de açabilirsiniz.  Pek çok işlevselliği bulunan bu uygulamayı hemen indirin, dilediğiniz yeri dilediğiniz zaman kontrol edin!

Daha Fazla Göster
Home Security Camera indir